Kızlar için Makyaj Oyunları

Moda Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 12 MB
  • Version 1.0.1
  • Dil İngilizce
  • Firma https://play.google.com/store/apps/developer?id=mGamey
Genç kızların elinden düşmeyecek bu süper oyunu hemen indirin.

Küçük sevimli kızınız sizin makyaj malzemelerinizi sürekli saklıyor ve onlarla oynamaktan zevk alıyor ve bu konuda size benzemek onun hoşuna gidiyorsa onun hevesini kırmayın. Onun için yapmanız gereken şey çok basit. Sadece bu oyunu onun için telefonunuza indirerek makyaj malzemeleri ile eğlenmesini sağlayabilirsiniz. Bu onun çok hoşuna gidecektir.

Küçük çocuğunuzun seveceği ve makyaj konusunda merakını fazlası ile gidereceği bu oyunu onun için hemen indin ki o da genç bir kız olma yolunda ilk adımlarını bu oyun ile atmış olsun. Birbirinde güzel ve rengarenk rujları kullansın rimeller ile kirpiklere yeni bir hava katsın allıklar ile yanakları pembeleştirip mükemmel işler ortaya çıkarsın. Üstelik bu oyun kızınızın becerilerine de katkı sağlar. Renk uyumu konusunda bilgisini arttırır. Ayrıca bu süper oyunu istediğiniz her cihaz ile kolaylıkla oynayabilir ve yükleyebilirsiniz. Muhteşem görüntü kalitesi capcanlı ekran görüntüleri ile de sizi çok etkileyecek bu oyunu hemen indirin.

Küçük kızınızın seveceği hatta bayılacağı bu süper oyunu indirmek için yapmanız gereken tek şey indir butonuna basıp kısa bir süre beklemek sonra siz de bu sınırsız eğlenceye hemen katılın. Dilediğiniz her şeyi yapın zevklerinizi herkese gösterin.

Kızlar için Makyaj Oyunları indir